NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO DOMAR - LOŽAČ/ICA

Klasa: 112-01/19-01/03
Urbroj: 2186/05-02/19-05
G. Kneginec, 04. 09. 2019. godine

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13) i članka 43. Statuta Dječjeg vrtića "Bubamara", Upravno vijeće Dječjeg vrtića
„ Bubamara „ raspisuje

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

DOMAR – LOŽAČ/ICA

1. VRSTA RADNOG ODNOSA:

• 1- izvršitelj/ica neodređeno puno radno vrijeme

2. UVJETI za radno mjesto domar-ložač/ica su:
• SSS tehničke struke
• najmanje jedna godina radnog iskustva u struci
• osposobljenost za ložača/ice centralnog grijanja
• položen vozački ispit "B" kategorije
• probni rad 3 mjeseca

3. Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.
Uz pisanu zamolbu potrebno je priložiti sljedeće dokumente u preslici:
• životopis
• dokaz o stečenoj stručnoj spremi
• dokaz o hrvatskom državljanstvu
• uvjerenje o osposobljenosti za obavljanje poslova ložača centralnog grijanja
• potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko djelo iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13), ne stariju od 6 mjeseci
• potvrdu Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,
107/07 i 94/13), ne stariju od 6 mjeseci
• elektronički zapis radno - pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (izdan u vrijeme trajanja ovog natječaja)

4. Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu,dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima te je dužan uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju kao i dokaze za ostvarivanje prednosti prema posebnom zakonu.
5. Pozivaju se osobe iz članka 102.Stavak l.- 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( N.N.121/17) da uz prijavu na natječaj i dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja,dostave dokaze iz članka 103. citiranog Zakona.
6. Prijave s traženom dokumentacijom, u omotnici s naznakom „ za natječaj Domar/ložač/ica“ potrebno je dostaviti poštom ili osobno na adresu:
Dječji vrtić „ Bubamara „
Ul. učitelja Vjekoslava Kezele 8

7. Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem odnosno nepravodobne i nepotpune, neće biti razmatrane.
8. Rok za podnošenje prijava je osam ( 8 ) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanja i web stranici Vrtića.
9. O ishodu natječaja kandidati će biti obaviješteni roku od osam ( 8 ) dana od dana donošenja odluke o izboru na web stranici www.vrtic-bubamara-kneginec.hr

Natječaj se objavljuje na mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavnje, na web stranici Dječjeg vrtića „ Bubamara „ i oglasnim pločama Dječjeg vrtića „ Bubamara“ i traje od 05.09. 2019. do 13.09. 2019. godine.

Predsjednik Upravnog vijeća:

Ivan Trtinjak