POZIV ZA UPIS DJECE 2019./2020. GODINE

Gornji Kneginec, 31.05.2019.godine

Na temelju Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Bubamara objavljuje

JAVNI POZIV ZA UPIS DJECE U DJEČJI VRTIĆ „ BUBAMARA „
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2019./2020.

Zahtjevi za upis djece u dječji vrtić Bubamara primat će se od 01. lipnja 2019. do 15. lipnja 2019. godine.
Zahtjevi za upis zaprimat će se svakim radnim danom od ponedjeljka do petka u prostoru Dječjeg vrtića Bubamara u vremenu od 08,00 do 15,00 sati.
Zahtjevi za upis djece u jutarnji desetsatni program zaprimaju se za Vrtić u Gornjem Knegincu i područnom Vrtiću u Lužanu Biškupečkom.
Obzirom da se redoviti popodnevni program provodi u centaralnom objektu Vrtića u Gornjem Knegincu, Zahtjevi se zaprimaju za navedeni objekt.
Zahtjev za upis djece podnose roditelji, odnosno skrbnici djece starosti od navršene jedne godine života do polaska u osnovnu školu za slijedeće programe:
• redoviti jutarnji desetosatni program
• redoviti popodnevni program
• redoviti pet satni program za djecu od navršene 3 godine života do polaska u osnovnu školu
• program predškole za djecu koja ne pohađaju redoviti program u vrtiću
• program igraonice za djecu od navršene 3 godine života do polaska u osnovnu školu
Uz Zahtjev za upis potrebno je priložiti i svu ostalu upisnu dokumentaciju koja je navedena u upisnom obrascu. Djeca se upisuju u vrtić uz primjenu prednosti i bodovanju sukladno odredbama Pravilnika o upisu djece.
Rezultati upisa djece u dječji vrtić Bubamara za pedagošku godinu 2019./2020. biti će objavljeni na oglasnoj ploči i web stranici Vrtića u mjesecu srpnju 2019. godine.

Martina Hrnčić