AKTIVNOSTI U SKLOPU DJEČJEG TJEDNA

Dječji tjedan u vrtiću Bubamara obilježen je veselim igrama i raznovrsnim aktivnostima djece, roditelja, odgojitelja i šire društvene zajednice. Naš vrtić je tjedan posvećen djeci obilježio pod motom: Ljubav djeci prije svega s ciljem senzibiliziranja javnosti za potrebe i prava djece. Organizirali smo posebne i prigodno odabrane sadržaje usmjerene na stručni rad s djecom i njihovo aktivno sudjelovanje u aktivnostima lokalne i šire zajednice.

102014 1

102014 2Vrtić je obilježio "rođendan" (17godina postojanja) – uz prigodan program, recitacije, igrokaze, pjesme ,ples i tortu djeca su provela zabavno prijepodne posvećeno "Bubamari"

Posjetili smo gospodarstvo obitelji Hofman uz glavnu atrakciju jahanja na konjiću.

Posjetili smo Poštu u Turčinu i saznali koje sve usluge pruža građanima.

U frizerskom salonu "Lara ", osim demonstracije zanimanja frizerke dobili smo svi poklonbon-besplatno šišanje i friziranje.

Održali smo modnu reviju za sve posjetitelje.

Pozvani smo na druženje u obitelj djeteta s posebnim potrebama- Petra Pavlovića.

Posjetila nas je i zabavljala tamburaška skupina "Lajk".

Prisustvovali smo prezentaciji rada DVD-a Kneginec Gornji na danima otvorenih vrata.

102014 3
 102014 4