Natječaj za radno mjesto domar-ložač

Ulica učitelja Vjekoslava Kezele 8

Na temelju članka 26. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
("Narodne novine", br.10/97 , 107/07 i 94/13 ) i članka 43. Statuta Dječjeg vrtića "Bubamara", Upravno vijeće Dječjeg vrtića "Bubamara" raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto

1. domar - ložač(m / ž) –jedan izvršitelj/ica na, puno radno vrijeme (40 sati tjedno), na neodređeno vrijeme

Uvjeti za domara - ložača:

- sukladno članku 25. Pravilnika o poslovima upravljanja i rukovanja energetskim postrojenjima i uređajima („Narodne novine „ br. 88/2014 i 20/2015)

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:
            - životopis
            - dokaz o stručnoj spremi
            -uvjerenje o nekažnjavanju, odnosno ne vođenju postupka sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13) ne starije od 6 mjeseci
            - uvjerenje, potvrdu o položenom ispitu za obavljanje poslova ložača centralnog grijanja
            - dokaz o radnom stažu (potvrdu HZMO)
      - dokaz o hrvatskom državljanstvu, sukladno članku 29. stavku 1. Zakona o hrvatskom državljanstvu („Narodne novine“ broj 53/91, 70/91, 28/92, 113/03, 4/94, 130/11 i 110/15) ( važeća osobna iskaznica, vojna iskaznica ili putovnica, odnosno domovnica (preslika).

Sve osobe koje se pozivaju na pravo prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17) trebaju dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike).

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 8 dana od dana objave natječaja poštom ili osobno na adresu : Dječji vrtić "Bubamara", Gornji Kneginec, Ulica učitelja Vjekoslava Kezele 8, 42 204 Turčin.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će se obavijestiti u zakonskom roku.