NATJEČAJ - ODGOJITELJ/ST.SURADNIK, ADMINISTRATOR, KUHAR

KLASA:112-01/18-01/03
UR.BROJ: 2186/05-02/18-03
G. Kneginec, 10. 09. 2018. godine

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju ( N.N. broj 10/97., 107/07., i 94/13.) i članka 43. Statuta Dječjeg vrtića "Bubamara", Upravno vijeće Dječjeg vrtića „ Bubamara „ raspisuje
za obavljanje poslova radnog mjesta

1. ODGOJITELJA (m/ž) - 2 izvršitelja/ice na neodređeno puno radno vrijeme
2. ODGOJITELJA ( m/ž)- 4 izvršitelja/ice na određeno puno radno vrijeme do završetaka projekta EU (27 mjeseci)
3. PEDAGOG/INJA / PSIHOLOG/INJA (m/ž) – 1 izvršitelja/ice na određeno nepuno radno vrijeme 20 sati do završetka projekta EU (27 mjeseci)
4. EDUKACIJSKI REHABILITATOR/ICA (LOGOPED/ LOGOPEDINJA/ DEFEKTOLOG/ INJA) ZA RAD S DJECOM S POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU I UČENJU (m/ž) – 1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme do završetka projekta EU (27 mjeseci)
5. ADMINISTRATOR/ICA (m/ž) - 1 izvršitelj/ica neodređeno puno radno vrijeme
6. KUHAR/ICA (m/ž) - 1 izvršitelj/ica na određeno nepuno radno vrijeme – do završetka projekta EU (27 mjeseci)

UVJETI za radno mjesto odgojitelja/ice pod točkom 1., 2. su:
- Završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij za odgojitelja, odnosno prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju ( N.N. 10/97, 107/07, 94/13.)
- položen stručni ispit

UVJETI za radno mjesto pedagoga, logopeda su pod točkom 3. i 4.su:
- završen diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij odgovarajuće vrste sukladno Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07,94/13)

UVJETI za radno mjesto administratora su pod točkom 5. VSS– ekonomskog smjera s iskustvom u pisanju i provedbi EU ili nacionalnih projekata

UVJETI za radno mjesto kuhara pod točkom 7. su SSS – kuhar

7. Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.
Uz pisanu zamolbu potrebno je priložiti sljedeće dokumente u preslici:
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- dokaz o položenom stručnom ispitu pod točkom 1, 2 , 3 , 4 .
- dokaz o hrvatskom državljanstvu
- potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak niti prekršajni za neko djelo iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13), ne stariju od 6 mjeseci
- potvrdu Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečenezaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13), ne stariju od 6 mjeseci
- elektronički zapis radno - pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (izdan u vrijeme trajanja ovog natječaja)
- životopis

8. Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.). Poveznica na internetsku stranicuMinistarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf
Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

9. Prijave s traženom dokumentacijom, u omotnici s naznakom „ za natječaj- “ potrebno je dostaviti poštom ili osobno na adresu:
Dječji vrtić „ Bubamara „
Ul. učitelja Vjekoslava Kezele 8

10. Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem odnosno nepravodobne i nepotpune, neće biti razmatrane.
11. Rok za podnošenje prijava je osam ( 8 ) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanja i web stranici Vrtića.
12. O ishodu natječaja kandidati će biti obaviješteni roku od osam ( 8 ) dana od dana donošenja odluke o izboru na web stranici www.vrtic-bubamara-kneginec.hr

Natječaj se objavljuje na mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavnje, na web stranici Dječjeg vrtića „ Bubamara „ i oglasnim pločama Dječjeg vrtića „ Bubamara“ i traje od 10. 09. 2018. do 18. 09. 2018. godine.

Predsjednica Upravnog vijeća:

Ivana Cvek Vidić